Im więcej tym lepiej! ?Ćwicz 2x dziennie po kilka godzin i będziesz mieć wymarzoną sylwetkę i w dodatku będziesz mogła/ mógł jeść ile zechcesz ? serio? ? myślicie, że tędy droga? że np. taki instruktor, który ciągnie kilka zajęć dziennie ma super?

Niestety tak to nie działa ? Nic w nadmiarze nie jest dobre i zdrowe, nawet woda.. Przez ostatnie 4 tygodnie miałam spooooro pracy.. swoje zajęcia grupowe + zastępstwa + treningi personalne ? zdarzało się nawet 7h zajęć grupowych jednego dnia ? a info dla nie do końca wtajemniczonych jest takie, że nie prowadzę zajęć spokojnych, relaksujących, rozciągających itp. tylko szybkie i mocne ?

Ciekawe było obserwowanie swojego organizmu przez ten czas.. pierwszy tydzień dał popalić układowi nerwowemu ? często był problem na łączach głowa-mięśnie lub głowa-język ? potem się już przyzwyczaił do tej zwiększonej aktywności i było lepiej, ale zaczęło trochę siadać ciało, na co pomogły masaże ? trzeci tydzień był pod hasłem zaburzeń koordynacji ? siadła propriocepcja, czyli czucie głębokie, czyli mówiąc po polsku, nie zawsze czułam swoje ciało w przestrzeni ? np. nie mieściłam się w drzwiach ? a w czwartym tygodniu każdego dnia bolała mnie inna część ciała.. bark.. kręgosłup.. pachwina.. pośladek.. ?

Nie narzekam, bo robiłam to wszystko świadomie, ale chciałam Wam powiedzieć, że wcale nie było fajnie i było o wiele za dużo. Wcale nie schudłam dzięki takiemu wysiłkowi..

CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO!

➡️przemęczenie.. ➡️brak odpowiedniej regeneracji.. ➡️woda zatrzymana w organizmie.. ➡️szaleństwo hormonów itp. ?

Mam nadzieję, że teraz jak odpuszczę wszystko wróci szybko do normy ?
Ale tak jak napisałam wyżej, robiłam to świadomie, robiłam to po coś ? bo… teraz przede mną 3 tygodnie NIEĆWICZENIA ? 3 tygodnie NICNIEROBIENIA ? pod względem fitnessowym ?

Dziś zaczynam zasłużony urlop ? ➡️ PAMIĘTAJ! nie zawsze więcej znaczy lepiej! 5 treningów w tygodniu to też dużo.. musisz dbać o regenerację, o równowagę ? nie wiesz jak zaplanować treningi i dietę zapytaj trenera na swojej siłowni lub napisz do mnie, pomogę ?