#DomowkazOlaFitness są to płatne zajęcia grupowe online. Treningi odbywają się na platformie zoom. Każdy uczestnik ma możliwość włączenia kamery, ale nie ma takiego obowiązku.

 

Uczestnikami moich “Domówek” są moi podopieczni z klubów, w których pracuję/ pracowałam, których znam osobiście, wiem jaki mają poziom wytrenowania i jaką mają technikę ćwiczeń. Dzięki temu nie obawiam się, że zrobią sobie krzywdę trenując ze mną ?

 

Idea “Domówek” zrodziła się w marcu 2020 r., gdy po raz pierwszy zostały zamknięte kluby fitness i odebrana nam możliwość pracy.

 

Treningi, które możesz u mnie kupić pod hasłem #DomowkazOlaFitness są to nagrania tych zajęć. Słychać tam moje uwagi kierowane do uczestników czy rozmowy w trakcie treningów, ale to niczego nie ujmuje treningom samym w sobie ??

 

Treningi są prowadzone zgodnie z następującym grafikiem:

Poniedziałek – Full Body Workout = FBW, czyli trening całego ciała

Wtorek – TABATA, czyli intensywny trening interwałowy, wydolnościowy

Czwartek – PPB = Pośladki / Plecy / Brzuch

Piątek – Healthy Back & Stretch, czyli Zdrowy kręgosłup i rozciąganie

 

Grafik ten ulega modyfikacjom w zależności od sytuacji na świecie ? Treningi są dość zaawansowane, powiedziałabym na 3* (oprócz piątkowych HBS), ale każdy może dostosować intensywność do siebie, nie biorąc dodatkowego obciążenia lub wykonując ćwiczenia w wolniejszym tempie.

 

Najważniejsze jest słuchanie uwag technicznych ?

 

Na koniec niektórych treningów (FBW i PPB)  robimy tzw. CZELENDŻ ? Często jest to czelendż wydolnościowy, ale nie zawsze. Z każdym treningiem lub tygodniem podnoszę poprzeczkę, np. jeśli robimy pozycję PLANK to zaczynamy od 2 min (to i tak już jest dużo), a na koniec miesiąca dochodzimy do 5 minut‼️ Oczywiście każdy robi wedle własnych możliwości i nie każdemu udało się do tego dojść, ale na bank zobaczył swoje postępy przez ten czas ?

 

Dlatego też treningi mają numeracje miesięczne, jeśli zaczniesz od ostatniego treningu w danym miesiącu, możesz się trochę zdziwić wyzwaniem ?

 

Każdy z uczestników moich “Domówek” ma możliwość odrobienia zajęć kiedy tylko najdzie go ochota, albo i powtórzenia danego treningu. Każdy ma dożywotni dostęp.

 

Dlatego postanowiłam podzielić się tym również z Tobą!

 

Mam nadzieję, że spodobają Ci się moje treningi i przyniosą Ci pożądane efekty.

 

Zawsze możesz do mnie napisać i zapytać o radę lub skorzystać z prowadzenia indywidualnego?

 

Znajdź mnie również na portalach społecznościowych:

FB: Ola Ciechalska Personal & Group Trainer

IG: OlaFitness.pl

IG: OlaMedia_

www.OlaFitness.pl