Gravitan Janki

Raszyn, Plac Szwedzki 1 

17:00 – Płaski brzuch
18:00 – Sztangi / pump
19:00 – HIIT

 

PŁASKI BRZUCH – Zajęcia rozpoczyna 10 minutowa rozgrzewka. W trakcie jej przygotowujemy nasze ciało do części głównej.
Część główną stanowią zróżnicowane ćwiczenia, angażujące mięśnie brzucha w rozmaity sposób oraz ćwiczenia cardio. Trener pilnuje odpowiedniej techniki, właściwego tempa i intensywności ćwiczeń.
Ostatnią częścią zajęć jest rozciąganie, podczas której jednocześnie wyciszamy organizm.

SZTANGI / PUMP – jest to odbywający się w rytm muzyki doskonały trening siłowo – wytrzymałościowy, który powinien stanowić dla ciebie wyzwanie, ale przynosić doskonałe i szybkie rezultaty.
Zajęcia te znakomicie nadają się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zajęcia są proste, można je w łatwy sposób rozpocząć i natychmiast zobaczyć oczekiwane rezultaty.

HIIT – high intensity interval training, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności. Zajęcia maksymalnie spalające tkankę tłuszczową oraz kształtujące m.in. moc, siłę i wytrzymałość. Wyraźnie poprawią wygląd Twojego ciała. Trening oparty jest o proste zestawy ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru swojego ciała oraz różnych przyborów jak hantle, talerze czy sztangi. Ćwiczenia wykonywane są w krótkich seriach o dużej intensywności, oddzielone krótkimi przerwami. Zajęcia warte wdrożenia do własnego grafiku treningowe zarówno dla osób chcących jedynie poprawić wygląd ciała jak i sportowców. Przyjdź i poznaj granice swojej wytrzymałości!