Gravitan Janki

Raszyn, Plac Szwedzki 1 

17:00 – Step zaawansowany
18:00 – Płaski brzuch
19:00 – Sztangi / pump

 

STEP – to zajęcia prowadzone z wykorzystaniem stopnia (platformy). Część główna składa się z dynamicznej choreografii wykonywanej w umiarkowanym tempie muzycznym. Dzięki temu na godzinnych zajęciach spala się naprawdę dużo kalorii.
Step został wymyślony jako urządzenie rehabilitacyjne, dlatego z pewnością wpłynie pozytywnie na stabilizację Twoich stawów. Trzeba jednak pamiętać o bezpiecznym wchodzeniu i schodzeniu ze stepu, stawiać całą stopę na stopniu, żeby w ten sposób uniknąć kontuzji i nie obciążać kolan.
Zajęcia dostarczają wspaniałej zabawy i są uzależniające – w dobrym znaczeniu tego słowa.

PŁASKI BRZUCH – Zajęcia rozpoczyna 10 minutowa rozgrzewka. W trakcie jej przygotowujemy nasze ciało do części głównej.
Część główną stanowią zróżnicowane ćwiczenia, angażujące mięśnie brzucha w rozmaity sposób oraz ćwiczenia cardio. Trener pilnuje odpowiedniej techniki, właściwego tempa i intensywności ćwiczeń.
Ostatnią częścią zajęć jest rozciąganie, podczas której jednocześnie wyciszamy organizm.

SZTANGI / PUMP – jest to odbywający się w rytm muzyki doskonały trening siłowo – wytrzymałościowy, który powinien stanowić dla ciebie wyzwanie, ale przynosić doskonałe i szybkie rezultaty.
Zajęcia te znakomicie nadają się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zajęcia są proste, można je w łatwy sposób rozpocząć i natychmiast zobaczyć oczekiwane rezultaty.