Fitness Club FitSens

Konstancin, al. Woj. Pol. 3

Gravitan Janki

Raszyn, Plac Szwedzki 1 

08:30 – Sztangi / pump
09:30 – Piłki
18:00 – Step zaawansowany
19:00 – Speedball Glutes & Core
20:00 – Sztangi / pump

 

SZTANGI / PUMP – jest to odbywający się w rytm muzyki doskonały trening siłowo – wytrzymałościowy, który powinien stanowić dla ciebie wyzwanie, ale przynosić doskonałe i szybkie rezultaty.
Zajęcia te znakomicie nadają się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zajęcia są proste, można je w łatwy sposób rozpocząć i natychmiast zobaczyć oczekiwane rezultaty.

PIŁKI – trening prowadzony na dużych piłkach fitball. Trening wzmacniający cały gorset mięśniowy wraz z mięśniami głębokimi oraz rzeźbiący mięśnie. Niestabilność wykonywania ćwiczeń na piłce fantastycznie aktywuje mięśnie głębokie, tzw. mięśnie core, które są podstawą naszej stabilizacji i poprawnej sylwetki.

STEP – to zajęcia prowadzone z wykorzystaniem stopnia (platformy). Część główna składa się z dynamicznej choreografii wykonywanej w umiarkowanym tempie muzycznym. Dzięki temu na godzinnych zajęciach spala się naprawdę dużo kalorii.
Step został wymyślony jako urządzenie rehabilitacyjne, dlatego z pewnością wpłynie pozytywnie na stabilizację Twoich stawów. Trzeba jednak pamiętać o bezpiecznym wchodzeniu i schodzeniu ze stepu, stawiać całą stopę na stopniu, żeby w ten sposób uniknąć kontuzji i nie obciążać kolan.
Zajęcia dostarczają wspaniałej zabawy i są uzależniające – w dobrym znaczeniu tego słowa.

SPEEDBALLSM FITNESS – to trening łączący dużą dawkę energii, fitnessu i zabawy. Obejmuje płynne układy prostych ruchów, bazujących na zasadach treningu funkcjonalnego, tradycyjnego treningu z piłką lekarską oraz technik bokserskich z ograniczoną do minimum choreografii. Jest to fantastyczny program zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Celem zajęć jest poprawa wytrzymałości sercowo-naczyniowej oraz siłowej, przy równoczesnym usprawnieniu i wzmocnieniu całego ciała. Ważną rolę odgrywa także stabilizacja i wzmocnienie centrum ciała – mięśni brzucha. Ćwiczenia wykonuje się z piłka lekarską o wadze 1-3 kg, która efektywnie wpływa na rzeźbę całego ciała. Wykonywane we wszystkich płaszczyznach sekwencje ruchów do energetycznej muzyki angażują nie tylko ciało, ale pobudzają umysł. Zajęcia ukierunkowane na pracę mięśni pośladkowych oraz mięśnie core – brzuch, plecy, mięśnie głębokie.